Звезда сломила Пазар за 12 минута: Катаи може кроз ноге, Иванић прославио четворку на леђима, Вулић лепо из слободњака (видео)

Звезда сломила Пазар за 12 минута: Катаи може кроз ноге, Иванић прославио четворку на леђима, Вулић лепо из слободњака…

Црвено-бели без велике потрошење славили против Новог Пазара – 3:0

За почетак лаганица! Потеру за четвртом узастопном шампионском титулом Црвена звезда почела је тријумфом против Новог Пазара (3:0), у мечу који је савршено разоткрио нус појаву проширења Суперлиге на 20 клубова. Разлика у квалитету два ривала била је огромна, толико велика да се поједини играчи домаћина више уморе на јачем тренингу подно северне трибине Маракане. Гледаћемо често овакве утакмице ове сезоне на обе стране Топчидерског брда и дефанзивне противнике