Pobeda za start sezone: Mijatović režirao preokret i trijumf kadeta Crvene zvezde

Hot sport 02.08.2020  |  Vladimir Andonov

Počeli su kadeti Crvene zvezde sezonu na najbolji mogući način, jer su u okviru 1. kola savladali ekipu Spartaka 3:1, uprkos tome što su imali gol zaostatka na poluvremenu.

Radost Srđanu Stojčevskom u dva navrata doneo je kapiten Jovan Mijatović, a u strelce se upisao i Davor Rakić. Ušli su ofanzivno u meč puleni Srđana Stojčevskog, dok su gosti postavili visok blok i odbijali napade crveno-belih. Prošao je Rakić u 14. minutu po desnom boku i odigrao povratnu loptu za Nikolaševića čiji šut sa desetak metara odlazi pored gola. Ipak, do prednosti su došli gosti u 27. minutu kada je Maljukan iskoristio sjajan pas u prostor i poslao loptu