Zvezda prvi gol dala iz ofsajda, drugi posle faula nad golmanom: Eskobar ipak čestitao srpskom timu

Telegraf 18.08.2020  |  Telegraf.rs

Gibraltarci su otišli kući pune mreže, ali im je ona "načeta" neregularnim pogotkom

Trener Evrope iz Gibraltara Obrero Eskobar kaže da je njegova ekipa bila konkurentna Zvezdi dok je na drugoj strani čekala priliku da iz kontre ugrozi gol crveno-belih. Zvezda je prošla u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona posle sigurne pobede od 5:0 na svom terenu. Pogotke za srpski tim su postizali Mohamed El Fardu Ben i Mirko Ivanić, a momak sa Komorskih Ostrva je u 35, 44. i 52. minutu upisao het-trik. - U prvih 20 minuta smo se dobro pokazali i bili smo