Tomane heroj zvezde: Crveno-beli se provukli i pobedili Tiranu za plasman u 3. kolo! (video)

Hot sport 25.08.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su na gostovanju savladali Tiranu sa 0:1.

Šampion Srbije nije pokazao najbolju igru, ali je uspeo da trijumfuje i provuče se do naredne runde. Strelac odluke bio je Portugalac Tomane u 61. minutu. FOTO: FK Crvena zvezda Zvezda je od starta meča počela ofanzivno. Prva šansa za crveno-bele viđena je u 5. minutu, kada je korner izveo Katai, dobro je skočio Milunivić, međutim odbranio mu je golman domaćih, a uz to je bila i ofsajd pozicija. Već u narednom minutu Katai je nakon solo prodora šutirao sa leve