Vasilije Bakić: Najznačajniji gol u mojoj karijeri

Sportski žurnal 07.09.2020

Iz turbulentnog, dinamičnog i u drugom delu neizvesnog megdana sa Javorom, Inđija je izašla kao pobednik. Plodovi rada stratega Bratislava Živkovića konačno su počeli da dobijaju svojstveni oblik, što se onomad moglo videti doslovno od prvog sudijskog zvižduka

Zeleno-beli su samouvereno kročili na teren. Mirnim, koncentrisanim i kreativnim pristupom, tehničkom i taktičkom superiornošću, do tančina uvežbanim akcijama, preciznim pasovima i „kockarskim” potezima rivalu su stavili do znanja da će „pasti”. Tako je i bilo, ali... Igrači Inđije su na poluvremenu imali solidnu prednost od 2:0, ali su gosti golovima u 67. i 75. minutu uspeli da anuliraju rezultat. Posle izjednačenja do izražaja je došlo nešto što domaćima već