Ljudi, od ovoga može da se rikne! Brajton je najnesrećniji klub na svetu - tri stative, dve prečke i gol u 99. minutu sa penala za pobedu Junajteda (video)

Mozzart sport 26.09.2020
Ljudi, od ovoga može da se rikne! Brajton je najnesrećniji klub na svetu - tri stative, dve prečke i gol u 99. minutu sa…

Strašna utakmica otvorila novo kolo Premijer lige

Nemš sreće, baš nemaš sreće, Brajton! Tako ide gradacija za one koji su pogledali današnju utakmicu Labudova protiv Mančester Junajteda. Momci Grejema Potera izgubili su od Mančester Junajteda (2:3), a da im je fortuna samo malo više bila naklonjena bila bi to verovatno lagana pobeda. Jer pazite sad - fudbaleri Brajtona pet puta su za 90 i kusur minuta pogađali okvir gola?! Ne, to nije sve. Poraz su doživeli tako što je jedan od tri Mančesterova gola zapravo