Ivanović nosio Budućnost do pobede: Blistao Dušan Ristić, ali nije pokorio Moraču

Mondo 29.09.2020  |  Dušan Ninković

Crnogorski košarkaš meč završio sa 22 poena i obezbedio pobedu svom timu u poslednjoj četvrtini.

Crnogorski košarkaš meč završio sa 22 poena i obezbedio pobedu svom timu u poslednjoj četvrtini. Veoma izjednačena utakmica, sve do poslednjih deset minuta, donela je crnogorskom timu pobedu na otvaranju takmičenja u Evrokupu. Iako se u poslednjih deset minuta košarke ušlo sa nerešenim rezultatom, Budućnost je stigla do dvocifrene prednosti na kraju meča. Najzaslužniji za to je bio Nikola Ivanović. BUDUĆNOST - BREŠA 93:81 Bek tima iz Podgorice je u ključnim