Pogledajte najluđu penal seriju ikada: Milan slavio posle 24 jedanaesterca, golmani šutirali za TV špice! Stative Rio Avea i na kraju suze (video)

Srbija danas 02.10.2020
Pogledajte najluđu penal seriju ikada: Milan slavio posle 24 jedanaesterca, golmani šutirali za TV špice! Stative Rio Avea i…

Rio Ave propustio istorijsku šansu da uđe u Ligu Evrope.

Milan je mačka sa devet života! Uverili smo se u to bezbroj puta u novijoj istoriji evropskih kupova, ali ono što su „rosoneri“ učinili u plej-ofu za Ligu Evrope graniči se sa naučnom fantastikom. Portugalski Rio Ave je posle 1:1 u regularnom delu meča poveo u prvom minutu pružetka, ali su Italijani stigli do penala golom u 120. minutu (2:2). I to iz najstrože kakzne, pa kako drugačije? Pogodak Hakana Čahanoglua u poslednjim sekundama drugog produžetka „sa kreča“