Šarac posle poraza u Novom Pazaru: Neviđeni pad u igri, bez komentara za Lalatovićev crveni karton

Radio 021 03.10.2020  |  021.rs

Posle poraza njegovog tima od Novog Pazara, pomoćni trener Vojvodine Dragan Šarac je izjavio da je neviđeni pad u igri crveno-belih u drugoj polovini prvog poluvremena presudio u korist domaćina.

Vojvodina je danas poražena od Novog Pazara rezultatom 3:1 (3:0), u 10. kolu Super lige Srbije. “Čestitam ekipi Novog Pazara na zasluženoj pobedi. Jako dobro smo ušli u utakmicu i u prvih 20 minuta imali šanse koje nismo iskoristili. U narednih 25 minuta, imali smo neviđeni pad u igri, te smo primili tri gola iz polukontri i kontri, iako smo baš na to ukazivali tokom ove nedelje. Na poluvreme smo otišli sa minusom od tri gola, nakon čega smo izmenama pokušali da