Senzacija u Madridu! Real poražen od autsajdera, Zidan uzalud uveo Jovića da ga spasava

Telegraf 17.10.2020  |  Telegraf.rs

Kadiz slavio u prestonici 1:0, pobedi doprineo i bivši fudbaler Rada, Partizana i Vojvodine Filip Malbašić

Veliku pobedu nose fudbaleri Kadiza iz Madrida, istorijsku, protiv velikog Reala, slavili su 1:0 i doneli nove brige Zidanu čiji tim ne može da se pohvali najboljom formom u povoju sezone. Gosti iz Andaluzije, novajlije u ligi od ove sezone, do pobede su stigli golom Lozana u 16. minutu, na asistenciju prekaljenog Alvara Negreda, i što tek iznenađuje - održali su "minimalac" do kraja utakmice. Koliko je Zidan bio zadovoljan igrom svog tima u prvom poluvremenu