Rade Bogdanović ponovo u svom stilu: Bivši napadač Atletika isprozivao fudbalere Zvezde – ako mogu splavu da budu po 4-5 sati, mogu valjda još 45 minuta da odigraju! (video)

Hot sport 23.10.2020  |  Redakcija
Rade Bogdanović ponovo u svom stilu: Bivši napadač Atletika isprozivao fudbalere Zvezde – ako mogu splavu da budu po 4-5…

Bivši fudbaler Rade Bogdanović ponovo je u svom stilu prokomentarisao sinoćnji duel između Hofenhajma i Crvene zvezde.

Rade je bio gost u studiju RTS-a tokom sinoćnje utakmice između Hofenhajma i Crvene zvezde, kao i što smo od njega navikli, ponovo je zbog svoje izjave na sebe privukao veliku pažnju. PROČITAJTE JOŠ: NA POLUVREMENU MU JE ZAZVONIO TELEFON: Nesvakidašnja scena – fudbaleru Hofenhajma saopštili da mu se porađa žena, on napustio utakmicu sa Zvezdom! Napadač koji je tokom karijere nosio dres Atletiko Madrida na vrlo zanimljiv način je prokomentarisao prvo poluvreme. –