Deca tri dana bila pored mrtvih roditelja koji su se otrovali kiselim krastavcima: Devojčica (5) brinula o mlađem bratu (1)
Večernje novosti 24.10.2020 | Novosti online

DEVOJČICA i njen brat pronađeni su u stanu tri dana nakon što su njihovi roditelji preminuli od trovanja kiselim krastavčićima.
Rođaci ruskog para Jakunun, Aleksandra i Viktorije, nisu mogli da ih dobiju nekoliko dana na njihove telefone. Naime, propustili su porodično okupljanje i posle nekoliko poziva na telefon se javila petogodišnja ćerka. Devojčica je rekla da su mama i tata zaspali i da već dugo spavaju, ali i da je otac promenio boju. Ona se sve vreme brinula o bratu koji ima godinu dana. Natalija, Aleksandrova sestra, rekla je za ruske medije da je odmah nakon poziva došla u njihov