Novosadska liga: Bukovčani nadigrali Fruškogorac, Futog i Veternik podelili bodove

Radio 021 27.10.2020  |  021.rs

Trinaesto kolo Novosadske lige obeležila su dva komšijska derbija, između Fruškogorskog partizana i Fruškogorca, te između Futoga i Veternika.

Bukovčani su na svom terenu dočekali goste iz Sremske Kamenice, a oba tima su prilično izjednačena ove sezone, te se sa razlogom očekivala uzbudljiva utakmica. Očekivanja su bila opravdana. Poveli su gosti golom Lalića, ali se Milovanović pobrinuo da ne traje dugo slavlje Fruškogorca, te je doneo poravnanje rezultata. Već u 31. minutu isti igrač je zabio za preokret i vođstvo Bukovčana. Na startu drugog poluvremena Fruškogorski partizan je poveo sa 3:1, golom