Benzema i kasemiro spasli čast reala: Ajaksu prokockao dva gola prednosti, Tadić strelac!

Večernje novosti 27.10.2020  |  Novosti online

U Derbiju dana u 2. kolu Lige šampiona Borusija Menhengladbah dočekala je Real Madrid. Imao je priliku domaćin da slavi.

Vodili su do 88. minuta 2:0, ali je meč završen2:2. Dok u Italiji Ajaksu nije bio dovoljan gol Dušana Tadića da slavi protiv Atalante. Malo je reći da je Borusija večeras bila ubedljivo bolji rival. Osim poseda lopte svi parametri bili su na strani Borusije. Ipak, na kraju Real ima više razloga za zadovoljstvo. Toni Kros je u 28. minutu imao lepu priliku, primio je dobru loptu, raspalio sa ivice šesnaesterca, a Jan Somer je odlično odbranio. Pravo niotkuda Markus