Marko Nikolić ima za čime da žali: Bajern se izvukao u Moskvi, nula Intera (video)

Večernje novosti 27.10.2020  |  Novosti online

FUDBALERI Lokomotive iz Moskve, koje sa klupe predvodi Marko Nikolić poraženi su od Bajerna 2:1.

Koliko god u ovom trenutku neverovatno to zvučalo, imaju za čime da žale izabranici Marka Nikolić. Iako su naspram sebe imali odličnog rivala, bili su dostojan protivnik u završnici. Prvu priliku imao je Levandovski u 8. minutu, lopta je prošla kraj stative. Pet minuta kasnije oprobao se Leon Gorecka, poslao je loptu u mrežu kraj desne stative. Nije imao golman domaćih nikakvu šansu da ovo odbrani. Do kraja poluvremena pripretio je i Kingsli Koman, njegova lopta