Толико је бахат да боли, и све то снима: У Београду је слупао златног "поршеа", расипа се еврима и пороцима и тиме се поноси (видео)
Блиц 31.10.2020 | А.И.

Златни "порше панамера", који је јуче слупан у Београду, вози момак по имену Никола Кељановић, који се на Инстаграму често хвали скупоценим аутомобилима и новцем.
Све своје испаде и бахато понашање овај младић бележи видео записима које објављује на друштвеним мрежама, те тако промовише бахатост, распиништво, пороке, и генерално негативне вредности хиљадама својим пратилаца који су махом малолетни. Златни "порше" који је слупао пре удеса возио је више од 200 на сат, наравно све то је забележио па се јавно "похвалио", након чега је придодао и да је замало избегао судар. Ипак, након тога срећа га није послужила, али делује