Partizan prekinuo crni niz: Natho načeo sa ‘kreča’, Marković stavio tačku na utakmicu!

Hot sport 31.10.2020  |  Redakcija

U okviru 13. kola Superlige Srbije, fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mačve na svom stadionu rezultatom 2:0.

U Humsku je stigla poslednjeplasirana ekipa, tako da nema sumnje da su crno-beli u ovaj meč ušli kao apsolutni favoriti. Partizan je od starta krenuo furiozno i već u drugom minutu imao prvu šansu. Holender je pokušao sa nekih desetak metara, lopta se odbila od golmana gostujuće ekipe i pogodila stativu. Asano je samo minut kasnije ponovo pripretio, dobar šut sa desne strane, sa desetak metara iskosa, ali Japanac šutira malo pored stative gola Mačve. Nakon