Zapušio usta kritičarima: Azarov povratak na spektakularan način – Zidan napravio svih pet izmena, a Jović ponovo nije dobio šansu! (video)

Hot sport 31.10.2020  |  Aleksandar Rakočević
Zapušio usta kritičarima: Azarov povratak na spektakularan način – Zidan napravio svih pet izmena, a Jović ponovo nije…

U okviru osmog kola La Lige, fudbaleri Real Madrida savladili su ekipu Ueske ubedljivim rezultatom 4:1.

Ono što je svakako obeležilo ovu utakmicu, jeste povratak Edena Azara. Belgijanac je svoj povratak krunisao fantastičnim pogotkom u 40. minutu, kada je sa 25 metara sjajnim udarcem savladao golmana gostujuće ekipe. Real se do tog trenutka prilično mučio, jedino je Benzema imao jendu šansu glavom, pa je gol Belgijanaca došao u pravom trenutku. Realovu prednost duplirao je Karim Benzema nekoliko minuta kasnije, nakon sjajnog centaršuta Lukasa Vaskeza. U 54. minutu