Košarkašice Radničkog „zaleđene“ na „minus 14“

iKragujevac 02.11.2020

Nastavlja se serija poraza košarkašica Radničkog u Prvoj ženskoj ligi Srbije. Kragujevčanke su na gostovanju Vrbas Medeli pretrpele i sedmi poraz u ovoj takmičarskoj sezoni i ostale prikovane za dno prvoligaške tabele – 60:74 (7:24, 25:12, 12:25, 16:13).

Slaba napadačka produkcija i inferiornost u skoku kumovali su još jednom porazu ekipe trenera Nenada Milovanovića u ovoj sezoni. Posle izuzetno napadački slabe partije u prvoj četvrtini, u kojoj su ubacile svega sedam poena, Kragujevčanke su se prenule u drugoj deonici i počele netremice da rešetaju koš protivnika. Prednost popularnih „štrudlica“ topila se iz minuta u minut, tako da je od osetnih „plus 17“ sa kraja prve deonice (24:7), domaćin pred odlazak na odmor