‘Orao’ ponovo dominira: Dušan Tadić se ponovo upisao u strelce, ovo mu je peti gol zaredom u dresu Ajaksa! (video)

Hot sport 08.11.2020  |  Aleksandar Rakočević

Fudbaleri Ajaksa pobedili su ekipu Utreht rezultatom 3:0, i na taj način stigli do sedme pobede u sezoni.

Fudbaleri Ajaksa poveli su tek u 62. minutu preko Davi Klasena, a prednost je duplirao reprezentativac Srbije Dušan Tadić u 71. minutu sa bele tačke. Nekadašnji fudbaler Sautemptona je nastavio sjajan niz, jer je ovo bio peti gol Tadića u petoj uzastopnoj utakmici za Ajaks. Konačnih 3:0 postavio je rezervista Kvinsi Promes u prvom minutu sudijske nadoknade. PROČITAJTE JOŠ: SRBIN JE NA OVAJ NAČIN ZASENIO SVET: Pogledajte evrogol nekadašnjeg igrača Partizana, ubačena