De Brujne promašio penal: Remi Mančester Sitija i Liverpula u u velikom derbiju Premijer lige! Video

Kurir 08.11.2020

Fudbaleri Mančester Sitija i Liverpula odigrali su danas nerešeno 1:1, u derbiju osmog kola engleske Premijer lige.

Fudbaleri Mančester Sitija i Liverpula odigrali su danas nerešeno 1:1, u derbiju osmog kola engleske Premijer lige. Poveo je Liverpul u 13. minutu golom Mohameda Salaha iz penala, da bi za Siti izjednačio Gabrijel Žezus u 31. minutu. Kevin De Brujne je u 42. minutu mogao da donese prednost Sitiju, ali je promašio penal. Mančester Siti zauzima 11. mesto sa 12 osvojenih bodova nakon sedam odigranih mečeva, dok je Liverpul sa osam utakmica osvojio 17. bodova i na