Srpski studenti pobedili oksford, kembridž, harvard... Među više od 6 miliona učesnika, Srbi osvojili srebro! (foto)

Mondo 26.11.2020  |  Tamara Sekulović

Među 6,31 miliona učesnika iz 117 zemalja, međunarodni tim koji je predvodio student doktorskih studija iz Srbije osvojio je srebrnu medalju! Za MONDO je Mijat Kustudić objasnio o kojem projektu je reč i zašto je on važan.

Među 6,31 miliona učesnika iz 117 zemalja, međunarodni tim koji je predvodio student doktorskih studija iz Srbije osvojio je srebrnu medalju! Za MONDO je Mijat Kustudić objasnio o kojem projektu je reč i zašto je on važan. Finale šestog kineskog internacionalnog takmičenja studenata "Internet+ za inovacije i preduzetništvo" održano je od 17. do 20. novembra, na Univerzitetu tehnologije Južne Kine. Učesnici su se takmičili u više kategorija, a u kategoriji: