Voša preko Proletera do četvrtine finala Kupa Srbije, Čović zaustavio svoj bivši klub

Radio 021 26.11.2020  |  021.rs

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtinu finala Kupa Srbije, pošto su na "Karađorđu" savladali Proleter, rezultatom 2:0.

Očekivala se čvrsta igra bez mnogo golova, s obzirom na to da gradski rival Vojvodine ima jednu od najefikasnijih odbrana u ligi. Ipak, Voša je uspela da probije otpor, a prvi gol je postigao bivši igrač tima sa Slane bare, Nemanja Čović, u 61. minutu meča. Drugi pogodak za crveno-bele ide na ime Dejana Zukića, koji je mrežu zatresao u nadoknadi vremena. Utakmica je počela prilično sporo i na prvu priliku se čekao 16. minut, kada je Đorđević prošao pored jednog