Njukaslov blickrig u poslednji čas! Vilson načeo Palas, Žoelinton ga dokrajčio golom posle devet sati (video)

Mozzart sport 27.11.2020

Preko sat vremena ništa, a onda šanse na obe strane u zavšrnih dvadesetak minuta i pobeda gostiju

Možda nije Njukasl tim za evrotakmičenja, ali će nam Svrake pod vođstvom Stiva Brusa pružiti mnogo ludih trenutaka do kraja sezone, tu više nema nikakve dileme. Posle vezanih poraza od Sautemptona i Čelsija sa po dva primljena gola, sada je Njukasl nadigrao Kristal Palas na Selhurst Parku sa identičnih 2:0 i to bukvalno u poslednji čas! Blickrig u dva minuta pre nadoknade vremena za desetu poziciju na tabeli, bar dok se ne odigraju preostale utakmice ovog desetog