Kapiten i trener u klinču oko VAR-a, sprema li se bura u redovima šampiona (video)

Alo 28.11.2020  |  Alo.rs/S.S.

Šampion Liverpul je odigrao 1:1 sa Brajtonom u gostima, gosti su gol primili u 93. minutu iz penala.

Liverpul je odigrao 1:1 sa Brajtonom u gostima. Poništena su mu dva gola (Salahu i Maneu) posle akcije VAR-a, Alison je odbranio jedan penal u prvom poluvremenu, ali onaj drugi u 93. minutu posle nove presude VAR-a nije uspeo. Tada je sudiji Atvelu javljeno da je kapiten reprezentacije Škotske Robertson prilikom izbijanja lopte šutnuo Velbeka u kaznenom. Menadžer šampiona Liverpula Jirgen Klop odmah je znao šta novinari hoće: - Pokušavate da izvučete naslov... Šta