Bajern slavio u Štutgartu, pobeda Kelna u Dormtundu, asistencija Kostića (video)

Sportski žurnal 28.11.2020

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su u Štutgartu istoimenu ekipu sa 3:1, u utakmici devetog kola Bundeslige

Domaća ekipa povela je u 20. minutu golom Tangija Kulibalija, a Bajern je do kraja prvog poluvrmemena preokrenuo rezultat golovima Kingslija Komana u 38. minutu i Roberta Levandovskog u sudijskoj nadoknadi. Gol igrača Štutgarta Filipa Forstera poništen je u 39. minutu nakon pregleda video snimka, zbog prekršaja koji je napravljen nad golmanom Bajerna, Manuelom Nojerom. U 87. minutu konačan rezultat meča postavio je Daglas Kosta. Bajern je prvi na tabeli Bundeslige