Rapsodija fudbalera Borca 1926 u Kruševcu i pobeda od 4:0 na kraju jesenjeg dela prvenstva

Morava info 29.11.2020  |  Morava info

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 trijumfalno su okončali jesenji deo šampionata Prve lige Srbije.

Oni su u meču 17. kola ubedljivim rezultatom 4:0 savladali Trajal u Kruševcu. Goste je u vođstvo doveo Igor Savić, pogotkom u 40. minutu. Prednost crveno-belih duplirao je Stefan Tešić u 67. minutu, da bi samo 60 sekundi kasnije Savić drugim pogotkom zapečatio sudbinu Kruševljana. Tačku na uvaj susret stavio je Filip Bajić golom u 75. minutu. Sve u svemu, bila je ovo više nego uspešna polusezona za Borac 1926, koji će prolećni deo prvenstva dočekati na odličnom