LSL - Voša ne odustaje od drugog mesta, Đuričković heroj Nišlija, Pazarci razbili maler, Radu derbi začelja

Sportske.net 12.12.2020  |  Sportske.net

Odigrane su prve četiri današnjeg programa u okviru 18. kola Linglong Superlige.

Popodne u Superligi obeležio je duel u Subotici, gde je Vojvodina kao gost savladala Spartak rezultatom 1:0. Gol odluke postignut je početkom drugog poluvremena, u 50. minutu. Zukić je probio po desnoj strani, potom vratio loptu za Čovića čiji je šut sa ivice kaznenog prostora izblokiran, ali lopta se odbija do Miodraga Gemovića, koji je bio usamljen na levoj strani i nije mu bilo teško da loptu pošalje u mrežu - 0:1. Bilo je do kraja nekoliko spornih situacija na