Everton sa penala do pobede protiv Čelzija, veliko ništa u derbiju Mančestera (video)

Sportski žurnal 12.12.2020

Aston Vila iz penala u nadoknadi do pobede, NJukasl pobedio VBA sa 2:1, u 12. kolu Premijer lige

Fudbaleri Evertona pobedili su večeras na svom terenu ekipu Čelsija sa 1:0, u utakmici 12. kola Premijer lige. Pobednički gol postigao je Gilfi Sigurdson iz penala u 22. minutu. Fudbaleri Aston Vile pobedili su Vulverhempton sa 1:0, u 12. kolu Premijer lige. Aston Vila je pobedila golom iz penala u četvrtom minutu nadoknade. Strelac je bio Anvar El Gazi. Vulverhempton je bio bolji, ali nije mogao da da gol, a u finišu je imao i igrača više, pošto je Daglas Luis