"Бобан опет није фер према смртницима": Милвоки направио тим за титулу, али су онда на терен изашли Дончић и Марјановић... /видео/

"Бобан опет није фер према смртницима": Милвоки направио тим за титулу, али су онда на терен изашли Дончић и Марјановић…

У жељи да МВП Јанис Адетокумбо потпише дугогодишњи уговор, Милвоки Бакси су посегли за великим појачањима ове јесени, али им она нису била довољна против Бобија, Луке и Даласа.

Маверикси су у првом припремном мечу као гости победили у Милвокију са 102:112, и то понајвише захваљујући маестралном отварању другог полувремена - трећу деоницу су, наиме, добили са 15:38. Бобан Марјановић је у свом стилу искористио малу шансу: за девет минута убацио је девет поена (шут за два 4/5, са дистанце 0/1), а имао је и пет скокова, те асистенцију: "Бобан није фер према смртницима", био је један од шаљивих коменара видно задовољних навијача Даласа,