Remi vodećeg Reala i Dmitrovićevog Eibara, Mesi doneo pobedu bledoj Barseloni (video)

Sportski žurnal 13.12.2020

Eibar je drugu uzastopnu utakmicu završio remijem i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 15 bodova.

Fudbaleri Real Sosijedada i Eibara odigrali su nerešeno 1:1. Sosijedad je poveo u 20. minutu, a strelac je bio Ander Barenečea. Bod gostima doneo je Serhi Enrič pogotkom u 65. minutu. Igrač Sosijedada Igor Zubeldija je u 75. minutu zatresao mrežu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije gol poništen zbog ofsajda. Fudbaleri Betisa i Viljareala su odigrali nerešeno 1:1. Poveo je Viljareal golom Pau Franciska Toresa u petom minutu, da bi izjednačenje Betisu doneo Ruibal