Totenhem poveo, pa se branio, Palas kaznio Murinja, katastrofa Arsenala, Liverpulu samo bod (video)

Sportski žurnal 13.12.2020

Fudbaleri Kristal Palasa i Totenhema odigrali su u londonskom derbiju nerešeno 1:1, u utakmici 12. kola Premijer lige

Totenhem je poveo u 23. minutu golom Harija Kejna na dodavanje Son Hjung Mina, a domaći su osvojili bod pogotkom Džefrija Šlupa u 81. minutu. Fudbaleri Sautemptona pobedili su na svom terenu Šefild junajted sa 3:0, u utakmici 12. kola Premijer lige. Sautempton je poveo u 34. minutu golom Čea Adamsa, a prednost je udvostručio Stjuart Armstrong u 62. minutu. Konačan rezultat postavio je Nejtan Redmond pogotkom u 83. minutu. Fudbaleri Fulama i Liverpula su odigrali