Katastrofa Mihine Bolonje u Rimu, Ronaldo dva puta sa kreča za pobedu Juventusa (video)

Sportski žurnal 13.12.2020

Fudbaleri Rome pobedili su na gostujućem terenu Bolonju sa 5:1, u utakmici 11. kola Serije A

Roma je povela u petom minutu autogolom Andree Polija, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Edin Džeko. Treći gol postigao je Lorenco Pelegrini u 15. minutu, a zatim je jedini gol za domaće postigao fudbaler Rome Brajan Kristante, koji je zatresao sopstvenu mrežu u 24. minutu. Četvrti gol za Romu postigao je Žordan Veretu u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Henrik Mhitarjan pogotkom u 44. minutu. Fudbaler Bolonje Nikolas Dominges zatresao je mrežu