Katolikin košmar zvani Lusero, Velez će se boriti za finale Sudamerikane (video)

Mozzart sport 16.12.2020

Iskusni napadač u četvrtom minutu nadoknade sprečio penal seriju i poslao argentinski tim među četiri najbolja

Argentina je dobila prvog od tri moguća predstavnika u polufinalu Kopa Sudamerikana i njegovo ime je Velez Sarsfild. Malo je reći da je šampion Južne Amerike iz 1994 godine rastužio dobar deo čileanskog Santijaga. Jurio je zaostatak od 2:1 iz prve utakmice, poveo iz penala, izgubio vođstvo na identičan način, a onda šou. Prvo bomba talentovanog Luke Oreljana za rezultat koji je garantovao penal seriju, a potom šok za domaćina u četvrtom minutu sudijske nadoknade –