Pobeda za kraj: Zvezda poslednji putnik u četvrtfinale Kupa Srbije, odličan Rad poražen na Banjici (video).

Večernje novosti 18.12.2020  |  A. Ilić

FUDBALERI Crvene zvezde preokrenuli su na Banjici i na kraju slavili (2:1) u odloženom meču osmine finala Kupa Srbije.

Loše je počelo po Crvenu zvezdu. Već u četvrtom minutu domaći tim došao je do vođstva. Previše prostora dobio je Pavle Radunović. Njegov udarac sa preko 20 metara završio pod prečku Zorana Popovića. Svega 13 minuta trajalo je vođstvo ekipe domaćina. Izjednačenje Crvenoj zvezdi doneo je Srđan Spiridonović preciznim udarcem sa distance. Marković je bio nemoćan. Do pobede je došla Crvena zvezda golom u 59. minutu. Tada su na scenu stupili mladi igrači koji bi trebalo