Dmitrović primio dva gola za sedam minuta, VAR sačuvao Realovu pobedu u Eibaru (VIDEO)

Vesti online 21.12.2020

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su petu uzastopnu pobedu, a četvrtu u LaLigi, ovog puta na gostovanju Eibaru rezultatom 3:1 (2:1).

To je skor „kraljevskog kluba“ od momenta kada je trener Zinedin Zidan bio na udaru kritika i, prema nekim ocenama, čak pred otkazom. Srpski golman Marko Dmitrović poklekao je dva puta već u prvih 13. minuta. Najpre mu je mrežu zatresao Karim Benzema, već u 6. minutu. Posle samo 7 minuta i Luka Modrić se upisao u listu strelaca. Eibar je doživeo „hladan tuš“ na startu, ali i uspeo da odgovori u 28. minutu. Garsija Kike je postigao prelep gol koji je vratio