Bio je kapiten mijatu, robiju, šukeru, bobanu: Podigao je titulu svetskog prvaka, a onda išao drugačijim putem od njih!!
Mondo 23.12.2020 | Mladen Šolak

Bivši srpski fudbaler ostvario je najveći uspeh karijere kada je predvodio omladinsku reprezentaciju SFRJ do istorijskog uspeha. Asovi s kojima je odrastao su se ostvarili na terenu, a on van njega!
Bivši srpski fudbaler ostvario je najveći uspeh karijere kada je predvodio omladinsku reprezentaciju SFRJ do istorijskog uspeha. Asovi s kojima je odrastao su se ostvarili na terenu, a on van njega! Prošlo je 33 godine od veličanstvenog podviga jugoslovenskih omladinaca na Svetskom prvenstvu u Čileu U ekskluzivnom razgovoru sa kolumnistom MONDA Nebojšom Petrovićem, kapiten i vođa te slavne generacije Milan Pavlović kaže da sećanja još uvek ne blede. Naprotiv, kako