Partizanovci umalo odneli bodove Milojeviću, a onda je usledio totalni preokret!

Sportske.net 27.12.2020  |  Sportske.net

Vladan Milojević ostvario je novu pobedu na klupi Al Ahlija pošto je u 10. kolu savladao Al Raed kao gost sa 2:1.

Bio je ovo veoma zanimljiv duel koji su obeležili i nekadašnji članovi Crvene zvezde i Partizana - sa jedne strane Milojević i Marko Marin, a u dresu domaćina Nemanja Nikolić i Nemanja Miletić. Upravo je Nikolić doveo svoj tim u vođstvo nakon dobro izvedenog penala u 13. minutu, da bi u drugom poluvremenu usledio potpuni preokret. Prvo je Aleksandru Mitrica u 55. minutu poravnao rezultat, da bi u drugom minutu nadoknade vremena Al Soma sjajnim udarcem iz slobodnog