Dmitrovićev Eibar vodio protiv katalonskog velikana, ali morali su da se zadovolje bodom!

Alo 29.12.2020  |  Alo.rs/LJ.V.

Fudbaleri Barselone odigrali su nerešeno sa Eibarom (1:1) u meču 16. kola Lalige

Na samom startu meča "katalonci" su imali penal, ali Brajtvajt nije bio precizan sa bele tačke. Nije to jedini maler danskog fudbalera na ovom meču jer je VAR sistem u 25. minutu utakmice poništio njegov gol zbog ofsajda. Gostujuća ekipa je u 57. minutu dočekala svoj momenat i kaznila Barsine greške. Strelac je bio Kike. Ipak, tim čiju mrežu čuva naš Marko Dmitrović nije izdržao do kraja da sačuva prednost. U 67 minutu precizan je bio Dembele. Barselona je posle