Pobeda za kraj godine: Partizan posle preokreta savladao Veneciju, Tomas podsetio na blistave dane

Sportal blic 29.12.2020  |  N. Z. L.

Košarkaši pobedili su u zaostaloj utakmici 7. kola - 79:59 (11:18, 16:15, 28:12, 24:14).

Duel u dovrani "Đuzepe Talierćio" nije imao rezultatski značaj ni za jedne ni za druge, ali ni situaciju na tabeli, pošto su crno-beli već obezbedili plasman u Top 16 fazu, a domaćin nije mogao do mesta koje vodi dalje. Prve dve četvrtine meča u Italiji obeležila je ne preterano dobra igra crno-belih, koji su u drugom poluvremenu zaigrali mnogo bolje i na krilima, pre svih Rašona Tomasa, stigli do preokreta i šeste pobede u ovom takmičenju. Iako je početak utakmice