Treći kiks Liverpula! Sudija i var opet glavna tema, Sautempton odneo tri boda video

Kurir 04.01.2021

Fudbaleri Liverpula nisu pobedili ni na trećoj utakmici u nizu, posle remija sa VBA i Njukasom, izgubili su od Sautemptona u gostima - 1:0 (1:0).

Već u drugom minutu Sveci su poveli i šokirali goste. Izgrešila je improvizovana odbrana Liverpula nakon što je Vord-Praus izveo slobodan udarac i Deniju Ingsu nije bilo teško da matira Alisona. Imao je Sautempton dobru priliku i u 41. minutu. Nejtan Tela je dobro uneo loptu u kazneni prostor i šutirao malo pored gola. Zanimljivo je bilo i u samom finišu prvog poluvremena, prvo smo videli u prilici Ingsa, a zatim i Mohameda Salaha na drugoj strani, ali promene