Nakon Intera i Roma upoznala Golemića! Srbin ponovo pogodio za Krotone, strelac i Vlahović

Sportal blic 06.01.2021

Fudbaleri Rome pobedili su Krotone u 16. kolu Serije A sa 3:1 i tako smanjili bodovni zaostatak za Interom.

Vučica je tako na tri boda prišla Neroazurima koji su na drugoj poziciji i koji su poraženi u ovom kolu, a jedini gol za Krotone na ovom meču postigao je srpski internacionalac Vladimir Golemić, kome je to drugi pogodak na dve vezane utakmice. Ipak, Roma se nije mnogo mučila, odigrala je sjajnu utakmicu i pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu. Majoral je bio strelac u osmom i 29. minutu, a onda i Mkhitarijan sa bele tačke u 35. minutu. Krotone je