Kevin Durent igrao protiv svoje "kopije" iz Srbije i - izgubio! Bruklin pogodila "grmljavina" iz Oklahome, mladi Srbin je imao šta da nauči! /video/

Sportal blic 11.01.2021  |  Dr. P.
Kevin Durent igrao protiv svoje "kopije" iz Srbije i - izgubio! Bruklin pogodila "grmljavina" iz Oklahome, mladi Srbin je imao…

Košarkaši Oklahome pobedili su Bruklin Netse sa 129:116, a mlada srpska NBA nada (19) imala je priliku da se odmeri sa Kevinom Durentom, superstarom sa kojim ga Amerikaci upoređuju.

I imao je šta Srbin da vidi - Durent je ubacio 36 poena, uz 11 skokova, ali je Bruklin pogodila “grmljavina” Tandera, koja je u poslednjih 15-ak minuta utakmice prosto oduvala Netse. Netsi su vodili sve do sredine treće četvrtine, a onda je krenuo sunovrat. Od 76:74 za Bruklin, gosti su napravili seriju 20:5 i u poslednjih 12 minuta ušli sa “+13”. Bez problema su održavali dvocifrenu prednost i u odlučujućem periodu, pa su upisali petu pobedu u sezoni. Aleksej