Nekadašnji napadač CRVENE ZVEZDE postigao važan pogodak: Farense ubedljivo slavio!

Hot sport 11.01.2021  |  Dimitrije Nišavić Jovan Dević

Iskusni golgeter ponovo zatresao protivničku mrežu! U okviru 13. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Portugalu, Farense je ugostio Žil Visente.

Domaćin je ostvario novi trijumf i utakmica je završena rezultatom 3:1. Prvi pogodak na utakmici delo je nekadašnjeg napadača Crvene zvezde Nikole Stojiljkovića. Srpski fudbaler je protivničku mrežu zatresao u 10. minutu meča. PROČITAJTE JOŠ: BIVŠI TRENER CRVENE ZVEZDE IMA NOVI ANGAŽMAN: Preuzeo klub iz Crne Gore! Samo pet minuta kasnije, prednost je duplirao Lika. Gosti se nisu predali i Lurensi je u 29. minutu smanjio prednost domaće ekipe. Farense je od 61.