Пресек по градовима: У Београду поново расту бројке, Нови Сад бележи пад, још само један град у Србији има више од 100 заражених
Блиц 12.01.2021 | М.Т.

Последњи корона пресек показује да је у Србији дошло до благог повећања броја новозаражених и умрлих од Цовида 19 што је доказ да се пандемија не предаје.
Нажалост, у Београду је приметан озбиљан раст новозаражених у односу на претходни пресек за више од 100 оболелих док је у Новом Саду, на срећу, дошло до осетног пада новозаражених. Београд је поново прешао бројку од 500 оболелих и у последњих 24 сата броји 566 новозаражених. Следи Нови Сад где је 151 позитиван на Цовид 19 и Ниш са 107 нових случајева. У Крагујевцу је 68 оболелих, у Шапцу 54, Крушевцу 40, Ужицу 39, а у Врању 38 новозаражених колико и у Краљеву.






