Proleter posustao u nadoknadi vremena: Ukrajinci slavili golom sa bele tačke! (video)

Hot sport 17.01.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Velika borba je obeležila ovaj susret! Protivnik Proletera u prvoj proveri na pripremama bila je ekipa Kolos iz Ukrajine.

Trenutno se nalaze na 5. mestu u Ukrajini,a ispali su od Rijeke u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Trener Branko Žigić izveo je kombinovan sastav,tako da su svi dobili priliku da odigraju po 45. minuta. U prvom poluvremenu nastupali su: Petrić (kapiten), Janković, Leandro, Marjanović,Jovanović, Bacanović, Tomović, Živojinović, Vesić i Mirosavljev Rezultat posle 45. min je bio 0:0. Vidi se da su obe ekipe u pripremnom periodu i da su im noge još uvek