Partizan uspešno počeo pripreme: Crno-beli u finišu meča srušili Zaglebje (video)

Večernje novosti 17.01.2021  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana pobedili su Zaglebje sa 2:1 u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji.

Crno-beli su povelo preko Holendera u 30. minutu, ali je pet minuta pre poluvremena izjednačio Mraz. Trijumf timu Aleksandra Stanojevića doneo je mladi napadač Nikola Štulić dva minuta pre kraja utakmice. Nije bilo mnogo pravih prilika u prvom poluvremenu, ali viđeno je dosta borbe na terenu, na kraju krajeva i dva gola su postignuta u prvom delu susreta. U nastavku utakmice Partizan je bio taj koji je dominirao na terenu. Sjajnu priliku da ranije dovede ekipu do