Stanojević nakon prvog pripremnog meča: Zadovoljan sam, mladi da nastave u kontinuitetu! (video)

Večernje novosti 17.01.2021  |  Novosti online

PRVI meč i odmah pobeda. Crno-beli su na pripremama u Beleku bili bolji od poljskog Zaglebja 2:1.

Talentovani napadač rutinski je proigravanje Lazara Markovića krunisao golom koji je Partizanu doneo trijumf. Crno-beli su meč počeli u sastavu: Stojković, S.Marković, Vujačić, Banjak, Brežančić, Šćekić, Suma, Pavlović, Jović, Holender, Bajbek. Filip Holender doneo je vođstvo izabranicima Aleksandra Stanojevića u 31. minutu, da bi pobedu doneo Nikola Štulić u 87 minutu duela. "Bilo je dobrih stvari za prvu utakmicu. Protivnik nas nije ugrozio. Taktički smo odigrali