Luka Jović vaskrsao i poručio: Ovo je samo početak!

Sputnik 18.01.2021

Luka Jović nije mogao da zamisli bolji povratak u Bundesligu i bolji povratak fudbalu. Posle „teškog ropstva“ kod Zinedina Zidana u Realu, Srbin se vratio „drugoj kući“, obukao dres Ajntrahta iz Frankfurta i pokazao majstorstvo već u prvom meču.

Dva gola za 28 minuta, na tome bi Luki Joviću verovatno pozavideli i najbolji fudbaleri današnjice - Leo Mesi i Kristijano Ronaldo. Srbin je ušao u igru u 62. minutu pri rezultatu 1:1 u dvoboju Ajntrahta i Šalkea, da bi prvi put zatresao mrežu posle samo 10 minuta igre. Isto je napadač Real Madrida na pozajmici u Ajntrahtu, učinio u samom finišu utakmice, postavivši konačnih 3:1. Nije dugo trebalo Joviću da se oglasi na društvenim mrežama, posle vanserijske partije