Pavlović stigao u Belgiju i odmah postigao pogodak: Sjajan dan za reprezentativce Srbije!

Hot sport 23.01.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Defanzivac zatresao mrežu na debiju! Kortrijk je ugostio ekipu Serkl Briža u okviru 21. kola nacionalnog šampionata Belgije.

Gosti su napravili iznenađenje i slavili rezultatom 1:2. Nekadašnji štoper Partizana i aktuelni reprezentativac Srbije je pre dva dana stigao u redove ekipe iz Belgije. Strahinja Pavlović je u Briž došao kao pozajmljeni igrač Monaka. PROČITAJTE JOŠ: SRBI DOMINIRAJU ŠIROM EVROPE: Radonjić matirao Lekomtea! (VIDEO) Gosti su došli do prednosti u 23. minutu golom Ugboa. Samo pet minuta kasnije, novajlija Pavlović je zatresao mrežu domaćih i duplirao prednost Serkl